Neden Bizi Seçmelisiniz

Aradığınız Antistatik (ESD) Malzeme ise ?

Doğru adresiniz  www.antistatikmalzemeler.com ; çünkü mesleki eğitimlerini bu konuda oluşturmuş, 15 yıllık profesyonel iş hayatı tecrübesine sahip, Dünya'da kabul görmüş ESD standartlarına uygun ve test raporları olan ürünleri sadece pazara sunan , kalite/performans açısından saha onayları olan bir şirket ile çalışmış olacaksınız.

 

Antistatik(ESD) malzemeler  ülkemiz dahil dünyada bir çok ülkede üretilmektedir , firma olarak Avrupa menşeili başta olmak üzere , G.Kore,Taywan,Malezya ,Çin gibi ülkelerden ürün getirmekteyiz. Ayrıca kendi atölyemizde hem ESD özellikli hem de Temiz oda'ya uygun tekstil ürünleri üretmekteyiz. Şirket bünyemizde bulunan Ar-ge merkezimizde özel cihazlarımız ile testlerimizi yapmaktayız, ancak standartlara uygun ürünleri satışa sunmaktayız. 

 

Yaptığınız işte  EPA alan oluşturmak istediğinizde , firmamız ile çalışmanız durumunda ücretsiz keşif talep edebilmektesiniz , keşif çalışmamızda ilgili personele gerekli ön bilgilendirme yapmaktayız. Anahtar teslimi iş yapabilme yetisine sahip ve yüzlerce referanslı müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri sizlerede sunmaktan mutluluk duyarız. 

 

 

 

Satış Ekibi