Kalite Politikamız

Antistatik Malzemeler

"Antistatik Ürünlerin Doğru Adresi" sloganı ile yola çıktığımız 2004 yılından bu yana  Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde sürekliliğin sağlanmasını kendimize hedef olarak belirledik. 

Bu doğrultuda ;

Her bir iş sürecimizi, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tasarlayacak ve uygulayacağız.

Müşteri beklentilerini sürekli olarak analiz ederek beklentilerin ötesinde ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Bunun yanı sıra bizimle çalışan tedarikçilerimizi, “kalite ekip işidir” felsefesine göre ekibimizin bir parçası olarak kabul edecek ve gelişimlerine katkıda bulunmak için kalite yönetim sistemimize entegre hale getirmeye devam edeceğiz.

Şirketimiz müşteri  mülkiyetine ve özeline saygılı olmayı ilke edinerek sürekli gelişime açık bir anlayış ile  sektöründe "öncü ve örnek" olmayı amaç edinmiştir.

Ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuatı sürekli olarak tarayarak, kurduğumuz öz değerlendirme sistemi ile bu düzenlemelere tam uyumlu olarak çalışmaya devam edeceğiz.

Sürekli gelişim felsefemizi “ISO Yönetim Standartları” kurallarına entegre ederek, kaliteyi ve güvenliği şansa bırakmayacağız.

Sistemli çalışmanın önemini, organizasyonumuzdaki tüm kademelerde hissedilecek şekilde vurgulayarak bu anlayışı bir kurum kültürü haline getirmeye devam edeceğiz. 

Firma imajımızı devamli yükseltmek için  her departmanımızda çalışan arkadaşlarımıza gerekli bilgilendirmeler yapılacak ve sektörün en saygın ve bilinirliği en yüksek şirketi olmak için bütün yasal mevzuatlara harfiyen uyulacaktır.

Bizler için en önemli kaynak, gerektiğinde zor şartlarda özveri ile çalışan personelimizdir. Bu sebeple, personelimizin sürekli gelişimini sağlayacak ve her bir personelin, kendini bu büyük ailenin değerli bir ferdi olarak hissetmesi için gereken her türlü hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz.

Çevre politikalarına uygun gerekli bütün çalışmalar yapılacak , geri dönüşüm ve kaynaların verimli kullanımı için gerekli her türlü eğitimler şirket içi ve şirket dışından sağlanacaktır.

Sekötürümüz ile ilgili son gelişmeleri sürekli yakından takip edip, müşterilerimiz için faydalı olabilecekler anlık bilgilendirme platformlarımız üzerinden gönderilecektir.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, "Toplam Kalite" felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz

Yukarıda belirtiğimiz hususlar Kalite Politikamızdır.

Genel Müdür 
Cengiz KARATAŞ